Hodnotím blogy - Pozastaveno

Pokud se vám špatně zobrazují stránky... zmáčkněte prosím kouzelné tlačítko F5 a chvíli vyčkejte... :)

"Jsem v první pětici! Gratulujte mi! Díky."

9. května 2011 v 18:59 | Markéta |  My Diary
*Slečna drsňák* Dávali jí dneska dopoledne - na Markíze :)


Dostala jsem se na školu na kterou jsem chtěla. Asi by jste čekali, že budu nadčená... Byla jsem, smích mě už přešel. No, né úplně, tak napůl. Jsem ráda, že nebudu blbá sestra, na to já prostě nemám. Pro zdravotnictví musíte mít poslání a to já nemám. Ale zároveň jsem byla ráda, že jsem si jako první šla dát zápisový lístek na sestru. A kupodivu mi nebylo líto, že mě nevzali na mou vysněnou školu.
Když ale zavolali, že jestli máme ještě zájem, tak máme přijet, byla jsem nadčená. Skákala jsem metr do vzduchu a jakmile jsem uviděla kamarádku nějak mi přišlo děsně líto, že tam spolu nebudem.
Ale důležité je dělat správnou věc a né dělat věc správně. Ovšem pochybuji, co je v tomto případě správná věc. Tuším, ale né na 100% jak bych si přála.
Navíc se bojím, že nezapadnu do kolektivu..
P.S. Nejdete někdo na Chemickou školu do Ovy? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 S. (SB) | Web | 9. května 2011 v 19:07 | Reagovat

Zapadneš do kolektivu. Střední není základka. To že někdo nezapadne na střední se moc nestává, skoro vůbec. Ale musíš tomu dát čas než se všichni "oťukáte". :-) První měsíc byl pro mě hrozný, ale pak už to bylo boží! :-D A jestli jsi z/budeš chodit do Ovy tak asi nebydlíme nějak moc daleko od sebe. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama