Hodnotím blogy - Pozastaveno

Pokud se vám špatně zobrazují stránky... zmáčkněte prosím kouzelné tlačítko F5 a chvíli vyčkejte... :)

Nejlepší věci na světe jsou zadarmo... Skoro...

22. února 2011 v 18:33 | Markéta |  My Diary
.
Přemýšlela jsem... co na světě milujeme? Co nás na něm nejvíce baví - nejvíce těší? Někdo by řekl že je to internet, jiný kamarádi, někteří klid, či něco jiného. Já zastávala názor, že kamarádi jsou nadevše. Dlouhá léta. Nad hádkama jsem vždy mávla rukou. Aneb nedovol aby malá hádka zničila velké přátelství.
V posledních dnech mi ale tak nějak začíná kamarádství lézt krkem. Když jsem v posledních dnech byla se svou kamarádkou skoro 24 hodin denně, Připadala jsem si svázaná. Nemohla jsem chodit na blog - Nechtěla jsem aby věděla, že nějaký mám.. je to jediné místo kde můžu být otevřená... Nemohla jsem hrát hry, které jsem chtěla... Pořád mi brala knížku a hádaly jsme se... Nedělala jsem nic, co bych dělala kdyby tam nebyla.
Samozdřejmě že zbožňuji své kamarády a vím, že až budu bez ní, bude mi chybět, ale je jí všude kolem mě až moc. Teď je všude až moc...
Vím, že kdybych jí řekla něco takového jen náznakem, že mi jen maličko vadí "podřizovat se jí" urazila by se...
Teď si připadám jako svině, sprostá svině. Teď tu již druhý den sedím bez ní, a je mi fajn... Mám klid, čtu si knihu, hraju své "stupidní" hry, dívám se na filmy, na které chci, čtu si, bez toho aby mi kdosi říkal: "Nědělej, že umíš číst, Já nechci kamarádku šprtku i když to už jsi..." Nejsem, to říká jenom ona a možná pár lidí...

A tak si říkám, jak na to koukáte vy? Co by jste udělali? Mám jí pořád ráda, jen potřebuju oddech.. Kdyby si to přečetla, tak to určitě nepochopí... a já mám teď výčitky... :-(
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 nickly | Web | 22. února 2011 v 19:10 | Reagovat

jsem zastánxcem názoru:kamarády? ano, ale jen ve škole, nebo max.4 hodiny deně. protože pak by se stalo to, co tobě. a že už se mi to taky stalo, takže vím o čem mluvíš. Kamarádi přes internet jsou na tohle lepší: vyslechnou tě když ti je nejhůř..ale zase: všeho moc, toho moc xD...Takže si nevybereme: já žiju dva světy. A nevím, který je lepší. Ale vím, že ani jeden bych nevyměnila za nic. Inter. kámoši a realita jsou dvě odlišné boty:)

2 Samantha A´d | Web | 22. února 2011 v 19:11 | Reagovat

To je těžké. Procházím teď takovým obdobím, že mě většina mých přátel zklamala. Můjí nejlepší kámošku jsem neviděla už asi půl roku, další kámoška mě pěkně podrazila a kámoš, kterýho znám od dětství dělá, že mě nezná. Tak si tak říkám, jestli vůbec existuje doopravdické přátelství. Ale jedno vím jistě, pokud chceš, aby přátelství vydrželo, musíš dělat ústupky.

3 Leky | Web | 22. února 2011 v 19:27 | Reagovat

Ahoj Markét,předem se ti omlouvám,že jsem si tě přidala až ted.A ted bych se ráda vyjádřila k tvému článku.
Já jsem celí život neměla žádné kamarády. Jo vlastně měla,ale ztratila jsem je až tím když jsem šla na jinou školu. Pak jsem šla na tu jinou a tam jsem zažila peklo, pomohlo mi jen to že jsem začala psát povídky a až pak když jsem šla na učnák a měla jsem net a našla nové kamarády, dalo by se říci i skutečné,ale jen přes net.Ano s několika jsem se i setkala osobně s jednou holčinou jsem ted nejlepší kamarádka. Pomohla mi v hodně věcech. Je dobré mít i ten druhý svět jak řekla Nickly. Já do ted žiju své dva možná i tři světy:D. Ale jedno vím určitě tento internetový svět bych za nic na světě nevyměnila. Jsem ráda že jsem poznala plno nových přátel. Jsem ráda že je mám i vy co chodíte na můj blog jste přátelé a to jsem se nikdy neviděly a ani spolu moc nemluvily,ale víme že jsem tu kdyby někdo něco potřeboval.
Markét omlouvám se ti za tak dlouhý komentář. Kdyby jsi si někdy chtěla někdy o něčem promluvit napiš mi na blog nebo na moje icq to je 498-181-395. Tohle pltí i pro vás ostatní holky:D

4 /Miss*♥the Pretender♥/ | Web | 11. března 2011 v 17:14 | Reagovat

ahojky najprv bych se ti chtěla moc omluvit že sem k tobě vubec nechodila ale neměla sem prostě nějak náladu na blog ani sem moc nestíhala..a teď ke kamarádství..úplně tě chápu že chceš být nachvíli sama a tak nějak si žít pro sebe bez toho aby měla nějaký "průpovídky" nebo chtěla dělat něco co ty nechceš..prostě je zapotřebí občas být sám to by měla pochopit..já mám dost známých ale jen opravdu málo přtel kterým řeknu vše..je sice pravda že hodně lidí sem poznala přes pc a na ty nedám dopustit ale prostě potřebuju i ty reálné přátelé se kterýma se nasměju až až ale je důležitý mít čas i pro sebe a dělat věci které ty chceš..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama