Hodnotím blogy - Pozastaveno

Pokud se vám špatně zobrazují stránky... zmáčkněte prosím kouzelné tlačítko F5 a chvíli vyčkejte... :)

Únor 2011

Anybody Home? Please.. :)

28. února 2011 v 21:30 | Markéta |  My Diary

Dokonalost, co je dokonalost? Nikdo není perfektní. Někdy mě to štve...

Kamarádit se s polovinou cizí země je zvláštní. Nikdy jsem se o Indonésii nezajímala a teď je jedou malou kapitoličkou mého života. Umím Indonézky pár slov, možná více Angličtinu a mám pár kamarádů navíc, které stejně nikdy nejspíše neuvidím. Říkala jsem si že je to bláznovství. Ale nakonec to bylo fajn. Někdy mám pocit, že se v Indonésii všichni znají, jelikož má onen DžiDžiring - jak mu číkáme - pár tisíc přátel, ale jemu taky může připadat že se baví s celou českou republikou. Jelikož ani pořádně neví co je česká republika... Ale Facebook stejně lže, ne? :)

Ale o to tady nejde, jen jsem si to tu napsala, abych si někdy vzpoměla jak fajn to bylo. Protože mám pocit, že polovinu důležitých věcí... jsem už za život zapoměla...

Chtěla jsem vás poprosit, i přes to, že si myslím, že mi na to ani nikdo neodepíše... :D jestli někdo umí, alespoň trochu pracovat s CyberLinkem, měl by to být program na videa, i když tomu moc upřímě nevěřím... :-D
Nebo kdyby znal někdo alespoň o malé poznání lepší program s více možnostmi než je Movie Maker... :D A byl by tak hodný a alespoň by mi dal základy, byla bych mu nesmírně vděčná a do konce života... by to měl u mě :)

Rude Boy - Robert Pattinson

28. února 2011 v 19:52 | Markéta |  Twilight
Dvacetipěti minutové a přesto úchvatné, těm kdo to umí závidím... :)Hurricane Bells - Monsters

22. února 2011 v 19:13 | Markéta |  Twilight
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Hlasujte pro Ellen Pompeo! :) 2

22. února 2011 v 19:09 | Markéta |  Grey´s Anatomy
Díky vám jsem postoupila... a proto vás o5 prosím o hlásky pro Ellen Pompeo... :) Zde když si napíšete, s radostí oplatím :)

Filmy vs Knihy...

22. února 2011 v 18:49 | Markéta |  Twilight
Film, alespoň ten první jistě viděla většina lidí. Nebo o něm alespoň slyšela...
A kniha, kolik lidí dneska čte knihy...? Z mých kamarádů by se čtenáři vešli spočítat na jedné ruce.

Stmívání jsem viděla ještě když to byla horká novinka. Alice mi ho hned ukazovala a já si říkala, že ho nemusím vidět dvakrát. Roky plynuly a já dostala k letošním vánocům knihu. Říkala jsem si, že když už, tak si ho přečtu. A to byla bomba. Lepší knihu jsem nečetla.
Oproti filmu je to mnohem více osobitější! Je tam o něco málo více scén, více dialogů, více romantiky... Je to vážně skvěle popsané! Smekám nad Stephenií Meyerovou!

Nejlepší věci na světe jsou zadarmo... Skoro...

22. února 2011 v 18:33 | Markéta |  My Diary
.
Přemýšlela jsem... co na světě milujeme? Co nás na něm nejvíce baví - nejvíce těší? Někdo by řekl že je to internet, jiný kamarádi, někteří klid, či něco jiného. Já zastávala názor, že kamarádi jsou nadevše. Dlouhá léta. Nad hádkama jsem vždy mávla rukou. Aneb nedovol aby malá hádka zničila velké přátelství.
V posledních dnech mi ale tak nějak začíná kamarádství lézt krkem. Když jsem v posledních dnech byla se svou kamarádkou skoro 24 hodin denně, Připadala jsem si svázaná. Nemohla jsem chodit na blog - Nechtěla jsem aby věděla, že nějaký mám.. je to jediné místo kde můžu být otevřená... Nemohla jsem hrát hry, které jsem chtěla... Pořád mi brala knížku a hádaly jsme se... Nedělala jsem nic, co bych dělala kdyby tam nebyla.
Samozdřejmě že zbožňuji své kamarády a vím, že až budu bez ní, bude mi chybět, ale je jí všude kolem mě až moc. Teď je všude až moc...
Vím, že kdybych jí řekla něco takového jen náznakem, že mi jen maličko vadí "podřizovat se jí" urazila by se...
Teď si připadám jako svině, sprostá svině. Teď tu již druhý den sedím bez ní, a je mi fajn... Mám klid, čtu si knihu, hraju své "stupidní" hry, dívám se na filmy, na které chci, čtu si, bez toho aby mi kdosi říkal: "Nědělej, že umíš číst, Já nechci kamarádku šprtku i když to už jsi..." Nejsem, to říká jenom ona a možná pár lidí...

A tak si říkám, jak na to koukáte vy? Co by jste udělali? Mám jí pořád ráda, jen potřebuju oddech.. Kdyby si to přečetla, tak to určitě nepochopí... a já mám teď výčitky... :-(

Diddy Dirty Money- Coming Home

17. února 2011 v 18:01 | Markéta |  Music

Parfém od Lady gagy, koupili by jste si ho??? (Zajímavost 0.3)

16. února 2011 v 16:20 | Markéta |  Zábava
Lady Gaga vstupuje na trh s parfémy. Podle novinek ze světa módy hodlá šokovat velmi neovyklou vůní, jejíž popis zřejmě řadu zájemců spíš odradí.

Podle serveru Fashionista.com anonymní zdroj z týmu, který společně s kontroverzní Lady Gaga na chystaném parfému spolupracuje, prozradil, že má "vonět" jako krev a sperma.

Už v říjnu loňského roku se v médiích objevila informace, že parfém, který spoluvytvoří Lady Gaga, by měl dostat název Monster. Samotný parfém, ať už bude vonět jakkoliv, se na trhu neobjeví dříve než začátkem příštího roku.Armin van Buuren & DJ Shah Feat. Chris Jones - Going Wrong

16. února 2011 v 15:53 | Markéta |  Music
Miluju ho, hlavně tedy tuto písničku... skvělý song od muže přezdívaného E=mc², Darkstar, Gaia, Gimmick, Hyperdrive Inc, Perpetuous Dreamer, Problem Boy a má ještě spoustu dalších přezdívek... tak první mě dostala :-D

Co na song říkáte vy? :)


Hlasujte pro Ellen Pompeo! :)

15. února 2011 v 21:19 | Markéta |  Grey´s Anatomy
.
Přihlásila jsem se do SONC, jsem tam s Ellen Pompeo. Byla bych vám vděčná, kdyby jste mi zde dali hlas, určitě oplacím, stačí, když si napíšete... :) Díky moc!

Prodnešek veškerou aktivitu blogu nechávám na zítra, jsem grogy :-D Mějte se :-D vaše Markéta :)

Rachel Luttrell debut Album I wish you love new 2011

14. února 2011 v 17:53 | Markéta |  Stargate Atlantis
Jeji debutové album, které bylo vdáno na Sv. Valentýna, tedy dnes... se nazývá I wish you love. Na facebooku, na jejích stránkách jsou odkazy na skladby, které budou na iTunes brzy k dispozici.

Většina zná Rachel asi spíše z Atlantídy. Jediný její "hit" bylo Beyond The Night, v jednom díle i zazněl. Já jsem jí brala daleko více jako vynikající herečku, než jako zpěvačku... Beyond The Night mě moc nenadchlo, abych řekla pravdu.
Zato z tohoto alba, se mi neuvěřitelně líbí Only one. Těším se na zveřejnění dalších písní... :)

v c.č videa.. :)

Od lásky po Zlaté věnečky

14. února 2011 v 17:16 | Markéta |  My Diary
.
Dnešní datum 14.2 je prokleté, alespoň pro mně určitě... Dnes je Sv. Valentýn - jak pro koho... - který k smrti nenávidím. Možná pro to, že nikoho nemám.
Můj řídký počet kluků se zkládal z mála letních flirtů a jednoho prázdninového chození. Nebylo to nic extra, ale mám, štěstí (štěstí v neštěstí ), že už nikoho nemiluju. Myslela jsem, že bude lepší, když mé city nebudou patřit nikomu, ale ta samota není taky zrovínka nejlepší.
S mou Best Friendkou jsem měla naplánovaný skvělý zábavný program, ale sešlo z toho. Já se tak těšila... :-(
Nyní uvažuji jak ztrávit tento nudný den... (Jinde může být hůř...) Mám dilema, jestli proplout posledními pár stránkami Stmívání a nebo se pustit do 3. řady Chirurgů... Chudák Denny včera umřel, bylo mi ho líto.
Jinak právě předstírám, že se učím... přičemž já, se neučila nikdy... :-D Mám miniatůrní depresi a jím již poslední Zlatý věneček... :-)

Arctic Blast

9. února 2011 v 10:00 | Markéta |  Stargate
Dnes, přesně ve 20:00 bude na Syfy UK premiera Arctic Blast hvězdou Michael Shanks.

.
Zdroj: http://stargate-sg1-solutions.com/blog/

O - Zone - Dragostea Din Tei ♥

9. února 2011 v 9:00 | Markéta |  Music
Moldavské trio dosáhlo světové popularity se svým songem Dragostea Din Tei. V roce 2004 byli na vrcholu. O rok později, kdy jejich sláva stála a padala na jedné písničce, se rozpadli.

Já osobně je mám moc ráda, když jí slyším, mám pocit jako by mi zase bylo 8 :) A bylo léto... :) A všechno bylo prostě v pohodě...  Lipová lásko

Začátek 0:50


Nechápu co se na tom Američanům nelíbilo, jen si udělali svou verzi... :-( COPY :(

Zjímavosti 0.2

8. února 2011 v 20:34 | Markéta |  Zábava
Známé omyly...

Bobr jí ryby a umí kácet stromy

Bobr je vegetarián a živí se většinou kůrou mladých stromů, měkkým dřevem a oddenky vodních rostlin.

Bumerang se vrací na své místo

Jen cvičný či ten, který je určen k plašení ptáků. Správný lovecký bumerang australských domorodců je zahnutý proto, aby letěl rychleji a dále, a aby přesněji zasáhl oběť. V první sv. válce je Australané používali tak, že na ně přivázali granát a pak ho hodili do nepřátelského zákopu.

Citron je kyselý

To nám jen připadá, ve skutečnosti je v jednom kilogramu citrónu více cukru než v jednom kilogramu jahod.

Běh pro zdraví aneb sport dává sílu

8. února 2011 v 20:21 | Markéta |  My Diary
.
Dneska byla celkem nuda, po tom co jsme nakrmily kachny a zašly do Penoše. A tak jsme si řekly - Já, Bffka a její sestra - že si půjdeme zaběhat.
Abych se vám přiznala, nikdy jsem nebyla sportovní typ. Jsem ta holka v tělocviku, která nechytí balon a nepřeskočí kozu. V životě jsem jí nepřeskočila. No jo, asi se nemám čím chlubit.
Přičemž ony dvě se můžou pyšnit titulem Atletek s medailemi přibitými nad postelí.
Jenže to moto Zhodit a spevnit postavu se prodává samo. Nemyslíte? Takže jsem na sebe ochotně hodila černé tepláky a vytahanou tirkysovou mikinu (Jako v nějakém Americkém filmu :-D) a poklusem jsem si to hnala k baráku svých kamarádek. (Je jen na konci stejné ulice!)
Daly jsme si Abecedu, 100m, oběhnout ulici, sprinty, protánout a hezky domů :-D
Za tu půl hodinku jsem byla sedřená. Klidně bych si to dala zítra znova, kdybych neměla ty přijímačky :-D Bolí mě nohy, jako když jsme šly s partou minulý týden přes celé naše město asi dvakrát tam a zpátky. Od jednoho konce, přes pomlčku až na druhý konec. A zase zpátky.

Ale i tak, jsem ochotná ve sportu pokračovat... :-D Sportu ZDAR, ZDAR A Nazdar :-D ♥

SONMusic

5. února 2011 v 19:12 | Markéta |  Zábava
.
Napadalo mě udělat nějakou soutěž. Zde se do ní můžete přihlásit...:

1.Žánr
2.Interpret
3.Písnička

Nemusí to spolu souviset. :) Soutěžit můžete o reklamu na mém blogu.

1.místo:měsíc
2.místo:14 dní
3.místo týden

Soutěž se uskuteční, pokud se přihlásí alespoň 5 - 6 lidí.

Jessie J - Price Tag ft. B.o.B.

4. února 2011 v 13:19 | Markéta |  Music
Zamilovala jsem si jí, pořád si jí broukám :)