Hodnotím blogy - Pozastaveno

Pokud se vám špatně zobrazují stránky... zmáčkněte prosím kouzelné tlačítko F5 a chvíli vyčkejte... :)

The Best day, with you, today!

28. ledna 2011 v 12:00 | Markéta |  My Story
Chci vrátit čas... Nechápu, že jsem tohle napsala já... :-)

Název:The Best day, with you, today!
Autor:Megi
Páry:Sam/Jack
Dékla:Jednorázovka
Synopse:Ten nejkrásnější svatební den...


Seděla jsem na lavičce u kostela.Přes koruny stromů jsem cítila na tváři paprsky slunce.Na zemi se povalovalo krásně zbarvené listí.I když byl říjen… a svět se proměnil v podzimní ráj, bylo teplo.
Zavřela jsem oči a pousmála jsem se.Za poslední rok, jsem měla všechno.Všechno co jsem si kdy mohla přát a ještě něco navrch.Byla jsem nevídaně šťastná.Měla jsem přátelé, dobrou práci… Ale co je hlavní, že jsem našla lásku svého života.Po všech těch letech!Nic mi nechybělo a ani nechybí.Je fakt, že jsem nervózní a mám strach, že všechno je až tak perfektní… Bojím se, že se najednou, kdy to budu nejméně čekat, něco pokazí, a půjde to jako vždycky od desíti k pěti.
Nechci se tím dneska zabývat.Je to přece můj den.Mám na sobě ty nejkrásnější šaty, nádherný účes a závoj.Budu se vdávat…už za pár minut… Ačkoli tomu stále nemůžu uvěřit.
A beru si toho nejúžasnějšího muže!Moje nejlepší kamarádka mi jde za družičku… a taky mám novinku, kterou jsem zjistila dneska ráno. Čekám miminko. Bude ze mě matka a manželka.
Zhluboka jsem se nadechla. Už nebude nic jako dřív.Chtěla bych umět vrátit čas a prožít všechny úžasné dny znova.Chtěla bych umět zastavit čas. Aby se zastavil jenom pro nás… Pro lásku, pro přátelé a pro život.

"Sam, tady jsi…" Uslyšela jsem Valin hlas, který mě vyrušil z myšlenek. "Vypadáš neuvěřitelně krásně."Zahleděla se na mě.
"Děkuji, to ty taky…"opětovala jsem ji úsměv.
Val měla natočené vlasy a na jedné straně sepnuté fialovou sponkou.Na sobě měla lesklé fialové šaty na ramínka, které jako má hlavní družička sama vybírala.Černé bolerko jí k tomu perfektně ladilo.
"Už je čas?"Zeptala jsem se.
Vala jen přikývla.Vstala jsem a šla pomalu vedle ní k velkým dveřím kostela.Vešla jsem.Na červeném koberci byly rozházené okvětní lístky růží.Lákalo mě nakouknout za další dveře… Bylo to jako na školním představení.Slyšeli jsme hluk bavících se rodičů… a tajně jsme nakukovali přes oponu do sálu, ačkoli jsme moc dobře věděli, že nesmíme.
Byla jsem nervózní, třepaly se mi ruce i kolena. Sundala jsem svůj krémový kabátek a podala ho Janet.V skleněných dveřích jsem viděla svůj odraz. Upravila jsem si ofinu a urovnala přehyby na šatech.
Měla jsem šaty bez ramínek dole s drobnými modrými kytičkami.Zvýrazňovaly mou, zatím, štíhlou postavu.Šaty o jakých jsem vždycky snila…
Přišel ke mně táta.Vlídně se na mě usmál a zašeptal… "Můžeme?"
"Ano," odpověděla jsem mu.
Uslyšela jsem jak začal hrát klavír, housle… a všichni utichli.Uslyšela jsem svatební pochod… Otevřely se dveře a já kráčela uličkou.Připadala jsem si jako princezna, která jde za svým princem. Pohled mi spočinul na Jackovi. Celý jen zářil.Měl na sobě černý smokink a stříbrnou kravatu. Když nad tím tak přemýšlím, je to poprvé co ho vidím v obleku. Měl by ho nosit častěji… Sluší mu.
Táta předal mou ruku mlčky Jackovi a kněz začal mluvit.Popravdě jsem ho ani moc nevnímala… Pouze jsem se utápěla v Jackových čokoládových očích.
Nedá se slovy popsat jak neuvěřitelně ho miluju.Je to ten nejkrásnější den v životě… Jaký jsem mohla prožít. Těším se až budeme večer sami… až Jackovi oznámím, že jsem těhotná. A až spolu prožijeme zbytek života. Jestli jsem měla z něčeho strach, tak teď je to pryč.
I slzy se umí smát, i úsměv se naučí brečet. Protože MY... spolu zvládneme všechno!

The end
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nickly | Web | 28. ledna 2011 v 17:51 | Reagovat

nádhera! Uplně si představuju tu jejich svatbu..jejich ano....krása

2 Samantha A´d | Web | 28. ledna 2011 v 18:48 | Reagovat

Neměla jsi to na starém blogu? Něco mi to připomíná. Ale to je jedno, je to nádherný :)

3 Lucy | Web | 29. ledna 2011 v 11:30 | Reagovat

tahle povídka je fakt dokonalá! ;-) řekni mi, jak to děláš, že tak hezky píšeš? :D

4 /Miss*♥the Pretender♥/ | Web | 30. ledna 2011 v 20:41 | Reagovat

úžasná povídka miluju se šťastným koncem..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama